15 Temmuz Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü mesajları 2022! Resimli, kısa, anlamlı 15 Temmuz ile ilgili sözler…

14.07.2022 15:03 Son Güncelleme: 14.07.2022 15:04 15 Temmuz Demokrasi ve Ulusal Birlik Günü’ne hususi anlamlı, değişik ve duygusal mesajlar, Whatsapp, SMS, Feysbuk ve Instagram üstünden paylaşılacak. 15 Temmuz ruhunun canlı tutulması, ulusal şuurun güçlendirilmesi, şehitlerin hatırasının yad edilmesi için bu yıl da etkinlikler gerçekleşecek.
15 TEMMUZ MESAJLARI, SÖZLERİ 2022
Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz’da tüm dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi ulusal iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir! Bayrağımızı indirtmeyelim, ezanımızı dindirtmeyelim.
Bayrakları bayrak meydana getiren üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen var ise vatandır. Tüm şehitlerimizin Ruhu şad olsun. Bu vatan toprağın kara bağrında, sıra dağlar benzer biçimde duranlarındır. Bir tarih süresince, onun uğrunda, kendini tarihe verenlerindir.

Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz’da tüm dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi ulusal iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir!
15 Temmuz mücadelemizin zirvesi, şanlı milletin zaferidir!
Gururumuz, kahramanlarımız 15 Temmuz şehitlerimizi, darbecilerin durdurulmasının sene-i devrinde dualarla, özlem ve özlemle yad ediyoruz.
15 Temmuz kahraman Türk milletinin demokrasi bayramıdır. Mübarek olsun.
Bu vatan toprağın kara bağrında, sıra dağlar benzer biçimde duranlarındır. Bir tarih süresince, onun uğrunda, kendini tarihe verenlerindir.

Ayakta ölmek diz üstü yaşamaktan onurludur. Ne mutlu VATAN uğruna can verene!
Bayrakları bayrak meydana getiren üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen var ise vatandır. Tüm şehitlerimizin Ruhu şad olsun.
Şehidim ruhun göklerde nöbette, kanın al bayrakla en yükseklerde.
Vatanımız için şehit olmuş 249 ve gazilerimize Milletçe ağlıyoruz. Şehitler ölmez Vatan bölünmez.

Bankalar yarın açık mı, kapalı mı? 15 Temmuz bankaların emek verme durumu!

Son Dakika Haberler