Almeda Abazi: Tolgahan’ı peşimden koşturdum!

Oyunculuk, sunuculuk ve şarkıcılık meydana getiren Almeda Abazi Sayışman, “Hangi işini daha fazlaca seviyorsun?” sorusuna, “Hiçbir süre tek bir şey olmak istemedim. Dans etmeyi, şarkı söylemeyi, oyunculuk ve sunuculuk yapmayı fazlaca seviyorum. Sahneye bayılıyorum. Sahnede kendimi buluyorum. O süre ‘Ne olmak istersin?’ diye sorsalardı, ‘Show Girl olmak isterim’ yanıtını verirdim. Hepsini aynı anda yaptım, hepsini denedim. En fazla sevdiğim şey ise dans etmek ve müzikle uğraşmak” yanıtını verdi.
2019’da oğulları Efehan’ı kucaklarına alan, 2021’de kızları Alina dünyaya gelen Almeda, şarkı çıkardığı dönemlerde yaşamış olduğu tesadüfü şu şekilde söyledi:
Klipte ilk çocuğum Efehan’a hamileymişim, haberim yoktu. Bambaşka bir dünyaya girdiğim için şarkının reklamını yapamadım. Sonrasında Efe bir yaşına girince ‘Kariyerime dönebilirim’ diye düşündüm. İkinci şarkıya başlamış olalım derken Alina’ya hamile kaldım. Şimdi şarkı çıkarmaya korkuyorum. Benim tarzım Türkiye’ye bakılırsa değil. Seviyorum fakat söyleyemem. Halen aksanım var. Şarkıya fazlaca güzel geçmez.  Yüzünde bir tek burnunda güzel duyu bulunduğunu belirten 30 yıl yaşındaki güzel, “Estetiğe karşı değilim, estetiği seviyorum. Dozunda olması lazım. Dolgu insanı değiştiren bir şey. Yanakları doldurmayı sevmiyorum” şeklinde konuştu.
Eşi Tolgahan Sayışman’la tanışma öyküsünü özetleyen meşhur oyuncu, “Ortak arkadaşlarımız var. Bigün aynı ortama denk geldik. Arkamdan birazcık koşturdum. ABD’da evlenme teklifi etti ve orada nikâh masasına oturduk. Tolgahan tam anlamıyla benim ilk ilişkim. Evlilik hissetmeseydim Tolgahan’la ilişkiye başlamazdım. İki yıl sevgili olduk, sonrasında evlendik” dedi
 
Almeda Abazi, “Evde vazife dağılımı var mı?” sorusu üstüne, “Asla destek olmuyor diyemem, hakkını yemeyeyim. Efehan doğduğunda ben uyuyayım diye onunla sabaha kadar oturmuşluğu var. Orada da kaldı aslına bakarsanız. Fazlaca işi var. Bende aslına bakarsanız işi bulunduğunu bildiğim için ondan beklemiyorum. Karışmasını fazlaca istemem” ifadelerini kullandı.
Evlendikleri dönemde aynı projede yer almaları için fazlaca teklif aldıklarını dile getiren tescilli güzel, “Fazlaca tercih etmedim. Tek olarak ekranda olabilirim. İki yıl içinde iki çocuk oldu. Hakikaten bambaşka bir hayata giriş yaptım. Tv bile izlemiyorum. Şu an en zor zamanları” açıklamasını yapmış oldu.
“Evde yaptığın güzellik rutinin var mı?” sorusu da yöneltilen Almeda Abazi, “Kahveli maske. Türk kahvesinin telvesini kullanmıyorum, Türk kahvesini pişirmeden direk alıyorum. Üstüne yumurtanın sarısı, yoğurt, bal ve yakmaması için azca tarçını karıştırıyorum. Yüzümü yıkadıktan sonrasında yumurtanın beyazını sürüyorum. Baya botoks tesiri yaratıyor. Haftada bir ya da iki haftada bir yapıyorum. Bana iyi geliyor fakat bu mevzunun uzmanı değilim” dedi.

Son Dakika Haberler