Emel Sayın’dan nostaljik poz – Son Dakika Magazin Haberleri

Beş kez nikah masasına oturan Mehmet Ali Erbil, önceki gün ‘Söylemezsem Olmaz’ programında, daha ilkin asla magazin gündemine gelmeyen bir itirafta bulunmuştu. Aşk hayatından bahseden 64 yaşındaki sanatçı, Yeşilçam yıldızı ve müzisyen Emel Sayın (76) ile beraberlik yaşadığını ilk kez açıklamıştı.
Beyaz TV’de gösterilen programa telefonla bağlanan Erbil, “Fazlaca sevdiğim hala görüştüğüm, devamlı benim yanımda olan iyiliğimde kötülüğümde oldukça mühim bir dostum. Emel Sayın’la üç ay kadar beraberdim” demişti.
Meşhur şovmen, “Emel Sayın hastane sürecinde beni asla yalnız bırakmadı. Asla kaybetmediğim, beraber yaşadığım dostum fakat niçin ayrıldığımızı açıklayamam. ‘Aşkım Aşkım’ dizisinden oldukça ilkin olan bir ilişkiydi” ifadelerini kullanmıştı.
Mehmet Ali Erbil’in magazin gündemine bomba şeklinde düşen bu sözleri karşısında oldukça şaşıran Emel Sayın, Magazinsortie’den Olcay Ünal Sert’e konuştu.
Yeşilçam yıldızı, “Ben Mehmet Ali’ye sorarım. Ne oldu Mehmet Ali’ye, son zamanlarda garip açıklamalar yapıyor” sözleriyle, meşhur oyuncuya tepkisini dile getirdi.. Emel Sayın, “Ilkin onunla (Mehmet Ali Erbil) konuşayım ben. Fazlaca şaşırdım, Hay Allah. Bu mevzuyu tekrardan konuşalım” açıklamasını yapmış oldu.
Emel Sayın ile Mehmet Ali Erbil, 2001-2002 yıllarında ‘Aşkım Aşkım’ dizisinde başrolü paylaşmıştı. Güldürü türündeki dizi, devrin sevilen yapımları içinde yerini almıştı.
 
Emel Sayın, Posta gazetesinden Alev Gürsoy Cimin’e verdiği röportajda sinemayı bırakma nedenini şöyleki açıklamıştı:
Bir yatak sahnemiz vardı. Cüneyt bana ‘İçinde geceliğin olsun fakat çarşafla örtelim. Omuzların görünsün, sanki çıplakmış duygusunu versin’ dedi. Benim bu şekilde sahnelerde oldukça duyarlı olduğumu hepimiz biliyor.
Fakat o şekilde tatlı rica etti ki kıramadım. Sete gazeteci gelmesin, o görüntüler servis edilmesin diye ricada bulundum. Yedi gün sonrasında bir baktım, ‘Emel Sayın çıplak, Cüneyt Arkın ile yatakta’ diye haber çıktı. O denli üzüldüm ki! Yıl 1980 ve bana türlü türlü mektuplar gelmeye başladı, ‘Senden beklemezdik’ tarzında. Hiç kimseye derdimi anlatamadım ve o gün küstüm. ‘Tekrar film yapmıyorum ben’ dedim. Bu fotoğraf kimden çıktı hâlâ bilmiyorum.
Dauyen müzisyen Emel Sayın, Instagram hesabından nostaljik bir paylaşımda bulunmuş oldu. Gençlik yıllarına ilişkin bir fotoğrafını gösteren Sayın’ın o karesi toplumsal medyada ilgi odağı oldu.
Sayın pozuna ise, “Off off bir zamanlar photoshopa asla gerek yoktu” notunu düştü. Emel Sayın’ın paylaşımına kısa sürede beğeni ve yorum yağdı.

Son Dakika Haberler