Mustafa Dalcı: 3 geçirme daha olacak

Dalcı konuşmasında, “Yengi ya da yenilgi mühim değildi. Burada tüm oyuncularımızı eşit şekilde görmek adına mühim bir maç ve provaydı. İki ekip halinde oynadık. Son 20 dakika gençlerimizi oynatmaya çalıştık. Takımın genelinden memnunuz. İlk hazırlık maçımız olmasına karşın tempodan ve oyun anlayışından memnunuz. Oldukca iyi bir maç oldu. Daha ligin başlamasına fazlaca var. Takımlar yüzde 40-50 seviyesinde. Buna karşın fazlaca tempolu ve zevkli bir maç oldu. 15- 20 gün sonrasında bu tempomuz ve ritmimiz daha iyi olacak. İlk hazırlık maçında bazı şeylerden genel olarak memnunuz” diye konuştu.
Transferlere değinen Dalcı, “Jese de geldi. Ali Sowe de geldi, aslına bakarsak her oyuncumuz kendi içinde fazlaca kıymetli, fazlaca hususi. Fakat doğal olarak ki Jese Rodriguez Ruiz oynadığı kulüpler sebebiyle ses getirdi fakat bizim için her oyuncu aynı değerde. Doğal olarak ki kariyerine saygı duymak lazım. Buraya fazlaca iyi işler halletmeye geldi. Kendisi ile görüşmelerimiz oldu. Ankaragücü’ne fazlaca iyi yarar sağlayacağını, eski haline dönmek adına burasının bir talih bulunduğunu söylemiş oldu. Bu şansı fazlaca iyi değerlendireceğini söylemiş oldu. Hakkaten de fazlaca iyi çalışıyor. Oldukca iyi bir karakter. Oldukca iyi bir insan. Dolayısıyla bunların hepsi birleştiğinde Ankaragücü’ne fazlaca faydası olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı. “3 TRANSFER DAHA OLACAK”
Geçirme mevzusunda belirlenen mevkilerin olup olmadığı hakkında sorulan sual üstüne Dalcı, “3 transferimiz daha olacak. Biri bu akşam geliyor. Ön libero ve stoper mevkiine bir takviye daha yapmış olup transferi tamamlayacağız. Ondan sonrasında hazırlık maçlarındaki duruma gore değerlendirmeler yapmış olup ona gore bakacağız. O zamana kadar 2 oyuncu daha aramıza katılacak” yanıtını verdi.

Son Dakika Haberler